User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Country
hy: Երկիր

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Languages
hy: Լեզուներ
