User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Country
is: Land

en: Time
is: Tími

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: days
is: dagar

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Filter
is: Sía

en: Countries
is: Lönd

en: Languages
is: Tungumál
