User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Country
it: Paese

en: Time
it: Data e ora

en: User
it: Utente

en: days
it: giorni

en: Visibility
it: Visibilità

en: Filter
it: Filtra

en: Countries
it: Paesi

en: Languages
it: Lingue

en: Stopped
it: Bloccato

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
