User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Country
ja: 国

en: Time
ja: 時間

en: User
ja: ユーザー

en: days
ja: 日

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Filter
ja: フィルター

en: Countries
ja: 国

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Languages
ja: 言語

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
