User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Country
jv: Negara

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Filter
jv: Saring

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
