User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Visibility
kk: Көріну

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Languages
kk: Тілдер
