User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Languages
km: ភាសា

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
