User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Stopped
kn: ನಿಂತಿದೆ
