User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Visibility
ku: بینایی

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
