User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Country
lt: Šalis

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: days
lt: dienos

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Languages
lt: Kalbos

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
