User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Country
lv: Valsts

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: days
lv: dienas

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Countries
lv: Valstis

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Languages
lv: Valodas

en: Stopped
lv: Apstādināts

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
