User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Time
ml: സമയം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
