User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Time
my: အချိန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
