User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Languages
ne: भाषाहरू
