User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Country
nn: Land

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: days
nn: dagar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Languages
nn: Språk
