User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Time
ps: وخت

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Filter
ps: چاڼ

en: Browser
ps: لټونى (browser)
