User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Country
ru: Страна

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: days
ru: дней

en: Visibility
ru: Видимость

en: Filter
ru: Фильтр

en: Countries
ru: Страны

en: Browser
ru: Браузер

en: Languages
ru: Языки

en: Stopped
ru: Остановленно

en: sec
ru: сек

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
