User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Languages
sl: Jeziki
