User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Filter
sq: Filtri

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Languages
sq: Gjuhët
