User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Language
te: భాష

en: Country
te: దేశం

en: Time
te: సమయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: days
te: రోజులు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Browser
te: విహారిణి

en: Languages
te: భాషలు
