User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Time
th: เวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Countries
th: ประเทศ

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
