User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Country
tr: Ülke

en: Time
tr: Zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: days
tr: gün

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Languages
tr: Diller

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
