User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Languages
ur: زبانیں
