User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Time
vi: Thời gian

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Filter
vi: Lọc

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Stopped
vi: Bị dừng

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
