User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Time
am: ሰዓት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Languages
am: ቋንቋዎች
