User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Country
ar: الدولة

en: Time
ar: الوقت

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Filter
ar: انتقاء

en: Countries
ar: الدول

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Languages
ar: اللغات

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
