User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Country
az: Ölkə

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Visibility
az: Görünüş

en: Browser
az: Brauzer

en: Languages
az: Dillər
