User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Language
be: Мова

en: Country
be: Краіна

en: Time
be: Час

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: days
be: дні(дзён)

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Browser
be: Браўзер

en: Languages
be: Мовы

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
