User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
