User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Country
ca: País

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: days
ca: dies

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Filter
ca: Filtra

en: Countries
ca: Països

en: Browser
ca: Navegador

en: Languages
ca: Llengües

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
