User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Country
eo: Lando

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Countries
eo: Landoj

en: Languages
eo: Lingvoj
