User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Country
hu: Ország

en: Time
hu: Idő

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: days
hu: napok

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Filter
hu: Szűrő

en: Countries
hu: Országok

en: Browser
hu: Böngésző

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Stopped
hu: Leállítva

en: sec
hu: másodperc

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
