User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Country
id: Negara

en: Time
id: Waktu

en: User
id: Pengguna

en: days
id: hari

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Filter
id: Saring

en: Browser
id: Peramban

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
