User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Languages
ka: ენები
