User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Country
mn: Улс

en: px
mn: пиксел

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
