User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Country
mr: देश

en: Time
mr: वेळ

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Filter
mr: गाळणी

en: Languages
mr: भाषा
