User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Country
nl: Land

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: days
nl: dagen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Countries
nl: Landen

en: Languages
nl: Talen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
