User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Country
oc: País

en: Time
oc: Ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: days
oc: jorns

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Countries
oc: Païses

en: Browser
oc: Navigador

en: Languages
oc: Lengas

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
