User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Language
pl: Język

en: Country
pl: Państwo

en: px
pl: pikseli

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: days
pl: dni

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Filter
pl: Filtr

en: Countries
pl: Kraje

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Languages
pl: Języki

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
