User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Country
ro: Ţară

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: days
ro: zile

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Filter
ro: Filtru

en: Languages
ro: Limbi

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
