User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Country
sk: Krajina

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: days
sk: dni

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Countries
sk: Štáty

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Languages
sk: Jazyky

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
