User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Languages
sr: Језици
