User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Country
sv: Land

en: Time
sv: Tid

en: User
sv: Användare

en: days
sv: dagar

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Filter
sv: Filtrera

en: Timing
sv: Tidsinställning

en: Countries
sv: Länder

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Languages
sv: Språk

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
