User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Country
ta: நாடு

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனர்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Browser
ta: உலவி

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
