User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Country
uk: Країна

en: px
uk: пікс

en: Time
uk: Час

en: URL
uk: URL-адреса

en: User
uk: Користувач

en: days
uk: дні(в)

en: Visibility
uk: Видимість

en: Filter
uk: Фільтр

en: Timing
uk: Параметри швидкодії

en: Countries
uk: Країни

en: Browser
uk: Браузер

en: Languages
uk: Мови

en: Stopped
uk: Зупинено

en: sec
uk: сек.

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Session Time
uk: Час сеансу
