User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
