User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa
