User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç
