User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Link title
cy: Pennwad dolen
