User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Fields
da: Felter

en: Contains
da: Indeholder

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Starts with
da: Starter med

en: Link title
da: Linktitel
